fbpx
 • TCM w Polsce
 • Podsumowanie roku

  Pierwszy pełny rok już prawie za nami!

  Nieco ponad rok temu, w październiku 2016 roku, wystartował nasz autorski blog o tradycyjnej medycynie chińskiej i innych naturalnych terapiach. Właśnie kończy się pierwszy pełny rok istnienia naszego blogu, dlatego też to odpowiednia chwila na podsumowanie tego co udało się nam osiągnąć.

  Przez ten rok udało nam się opublikować 52 artykuły, czyli średnio jeden artykuł w tygodniu, ale w nadchodzącym roku chcielibyśmy zwiększyć częstotliwość naszych publikacji.

  W mijającym roku średnio każdego miesiąca mieliśmy 1340 odwiedzin naszego blogu, a więc tyle razy czytane były nasze artykuły! Kiedy porównamy nasze wyniki z początku roku, kiedy odwiedzin było niecałych 900, z ostatnim miesiącem, kiedy nasze artykuły wyświetlono ponad 2800 razy, możemy powiedzieć, że idziemy we właściwym kierunku. Dziękujemy, że coraz więcej z was czyta nasze artykuły. Cieszymy się że możemy dzielić się wiedzą z wami!

  Bardzo nas cieszy, że cały czas wzrasta liczba nowych użytkowników, odwiedzających TCMblog.pl. Oznacza to, że udaje nam się dotrzeć z wiedzą o medycynie chińskiej do coraz to nowych ludzi, co jest naszą zasadniczą misją 🙂 Tylko w ostatnim miesiącu odwiedziło nas ponad 1900 nowych czytelników! Ponieważ chcemy jak najszerzej promować medycynę chińską, dlatego też bardzo zależy nam na tym, żebyście udostępniali nasze artykuły na Facebook’u swoim znajomym. Dziękujemy za wszystkie wasze dotychczasowe udostępnienia i zachęcamy do kolejnych! Udostępniając nasze artykuły dzielicie się ze swoimi znajomymi wiedzą o tym jak dbać o zdrowie.

  W tym miejscu warto wspomnieć o autorach publikujących na naszym blogu. Uzbierała się ich już szczęśliwa liczba – 13 😉 Dziękujemy wszystkim autorom, którzy dołączyli do naszego zespołu. Cieszymy się, że widzicie sens w promowaniu zdrowia i razem z nami tworzycie ten blog! Dziękujemy za wasze zaangażowanie, pasję i za waszą chęć dzielenia się swoją wiedzą!

  W minionym roku udało nam się zapoczątkować trzy nowe projekty związane z TCMblog.pl. Po pierwsze pojawił się nasz dedykowany profil na Facebook’u, który niedawno przekroczył liczbę 350 polubień. Po drugie udało się rozpocząć produkcję filmików, w których prezentujemy różne metody leczenia stosowane w praktyce. Sądząc po Waszym odzewie taka forma przekazywania wiedzy bardzo Wam odpowiada, z czego bardzo się cieszymy! Cały czas mamy pomysły na nowe materiały, dlatego śledźcie uważnie nasz kanał na YouTube, a najlepiej zasubskrybujcie go! 🙂 Po trzecie wreszcie, zaczęliśmy nagrywać wywiady ze specjalistami z dziedziny TCM. Przed końcem roku udało nam się opublikować pierwszy wywiad, który można odsłuchać na naszym kanale na SoundColud. Liczymy na to, że w przyszłym roku wywiadów ukaże się dużo więcej!

  Dziękujemy, że jesteście z nami, wspieracie nas, czytacie i oglądacie!
  Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia w Nowym Roku!

  Zespół TCMblog.pl

  Autorzy

  Kamil Strauss Pasjonat, praktyk kultury i medycyny chińskiej. Zakochany w sposobie życia i postrzegania świata Chińczyków. Od lat próbuje pogłębiać wiedzę na temat świadomości i zdrowia w holistycznym podejściu do życia. W trakcie podróży przez życie wykształcony na marketingowca i przedsiębiorcę.

  Najciekawszy newsletter o Medycynie Chińskiej!

  • Dołącz do grona naszych czytelników.
  • Śledź nasze artykuły, filmy i polecane akcesoria TCM.

  Możesz znać nas z