fbpx
 • TCM w Polsce
 • Nasz Zespół

  Naszym zespołem kieruje jeden cel, jakim jest promowanie wiedzy o medycynie chińskiej i innych naturalnych sposobach leczenia. Medycynę chińską odkrywaliśmy na różne sposoby… Niektórzy z nas odkryli ją w trakcie wizyty w Chinach, inni uczestniczyli w kongresach medycyny chińskiej, jeszcze inni poznali ją dzięki literaturze. Od początku istnienia bloga naszym marzeniem było to, by z wiedzą o medycynie chińskiej dotrzeć nie tylko do osób, które zawodowo zajmują się medycyną chińską, ale także do osób, które po raz pierwszy dowiedziały się o jej istnieniu. Tradycyjna medycyna chińska może być stosowana w domowych warunkach praktycznie przez każdego. Nie trzeba być profesjonalnym terapeutą by móc korzystać z wielu jej dobrodziejstw (choć oczywiście bardziej skomplikowane zabiegi wymagają wcześniejszych szkoleń).

   

  Dołącz do grona autorów TCMblog.pl i podziel się z naszymi czytelnikami Twoją wiedzą! Co zrobić, żeby do nas dołączyć? Wystarczy, że napiszesz do nas maila, w którym opiszesz jaki masz pomysł na współpracę! Na czym może polegać nasza współpraca – oto kilka naszych pomysłów…

  Pisz dłuższe artykuły lub krótsze porady na naszym blogu i dołącz w ten sposób do grona autorów!

  Podziel się z nami nakręconym przez Ciebie filmikiem, w którym pokazujesz w praktyce stosowanie medycyny chińskiej, a my pomożemy Ci go wypromować!

  Prowadzisz już swoją stronę lub blog? Opublikuj swój artykuł na naszym blogu, a my podlinkujemy Twoją stronę, dzięki czemu zdobędziesz nowych czytelników!

  Jeśli prowadzisz swój blog lub stronę internetową możesz umieścić na niej jeden z naszych artykułów, w ten sposób zyskasz ciekawe treści dla swoich czytelników!

  …Masz inny pomysł na współpracę? Napisz do nas i podziel się nim z nami!

  Możesz znać nas z