fbpx
 • TCM w Polsce
 • Partnerzy

  Współpracują z nami…

  TCMsklep.pl, sklep z akcesoriami do medycyny chińskiej, igły do akupunktury, moksa, bańki chińskie, akcesoria do masażu, gua sha

  TCMsklep.pl to sklep internetowy z akcesoriami do medycyny chińskiej i medycyny naturalnej takimi jak igły do akupunktury czy moksa. TCMsklep.pl wspiera nas swoją wiedzą od samego początku istnienia bloga. W sklepie znajdziecie akcesoria do zabiegów takich jak akupunktura, moksoterapia, akupresura lub masaż gua sha, a także olejki lecznicze i zioła chińskie wykorzystywane w ziołolecznictwie. Lubiący czytać znajdą w nim też duży wybór książek traktujących o medycynie chińskiej i nie tylko.

  Holiapp.me - kursy medycyny holistycznej

  Holiapp.me to platforma, na której zebrane zostało najwięcej kursów online i webinariów poświęconych medycynie chińskiej, holistycznej i naturalnej. To miejsce, w którym zdobędziesz ogromną wiedzę od największych autorytetów w swoich dziedzinach i to bez wychodzenia z domu!

  GrzybyChińskie.pl - blog o grzybach chińskich i ich terapeutycznym zastosowaniu

  Blog GrzybyChińskie.pl to miejsce, w którym zgromadzona została niezwykła wiedza dotycząca chińskich grzybów od wieków stosowanych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej oraz wiedza dotycząca ich właściwości terapeutycznych, które niejednokrotnie potwierdzają najnowsze badania naukowe. Grzyby takiej jak Reishi, Shiitake, Cordyceps, Hericium czy Coriolus to niesamowite cuda, którymi obdarzyła nas Matka Natura. Dowiedz się o nich więcej!

   

  Ofizjoterapii.pl - Blog o fizjoterapii i zabiegach fizjoterapeutycznych

  Blog ofizjoterapii.pl to miejsce, w którym są zgromadzone najświeższe artykuły o zabiegach fizjoterapeutycznych takich jak kinesiotaping, suche igłowanie, terapia manualna, fizykoterapia i in. Został on stworzony dla wszystkich, którzy interesują się światem fizjoterapii i jej naukowym wytłumaczeniem.

  Możesz znać nas z