fbpx
 • TCM w Polsce
 • Czy joga i tradycyjna medycyna chińska łączą się? Mi z łatwością przychodzi znaleźć połączenia między TCM, teorią Yin Yang i praktyką jogi!

  Obrzęki limfatyczne wokół kostek i łydek według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej są spowodowane Zastojem Krwi i Wilgotnego Ciepła. Poznaj zioła, które pomogą sobie z nimi radzić.

  Aż 20% badań naukowych prowadzonych nad chińską recepturą ziołową Xiao Yao San bada jej zastosowanie w terapii zaburzeń związanych z depresją.

  Pojawia się coraz więcej spekulacji czy olejki eteryczne faktycznie są w stanie pomóc w sytuacjach obniżonego nastroju, a nawet depresji.

  Bańki bezogniowe do stawiania nie wymagają użycia ognia. Poznaj różne ich rodzaje, dowiedz się w jaki sposób prosto i efektywnie z nich korzystać i poznaj ich zalety.

  Na pewno część z Was kojarzy różnobarwne plastry naklejane na barki, kolana lub inne części ciała. Okazało się, że mają one także kosmetyczne zastosowanie. Tejpy aplikowane na twarzy poprawiają jej owal, spłycają zmarszczki, a także redukują [...]

  Skrwawianie to starożytna, orientalna metoda terapeutyczna, która polega na upuszczaniu kilku kropli krwi z punktu akupunkturowego. To także jedna z najstarszych technik akupunktury.

  Maty do akupresury cieszą się dużym zainteresowaniem. Do czego służy mata do akupresury, kto może jej używać i na czym polega jej działanie? Przeczytaj artykuł.

  W konopiach, z których powstają olejki CBD, odkryto ponad sto naturalnych fitokannabinoidów, czyli związków organicznych poprawiających działanie układu nerwowego i innych układów w ciele człowieka.

  Dzięki masażowi ucha, który trwa dosłownie kilka minut, możesz znacznie poprawić jakość swojego życia, oddziałując poprzez ucho na cały organizm.

  Możesz znać nas z