fbpx
 • TCM w Polsce
 • Jaką rolę grzyby chińskie pełnią w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej? Zapytaliśmy o to Milana Schirlo pochodzącego z Czech terapeutę TCM, specjalistę od wykorzystania grzybów leczniczych.

  Zapraszamy do oglądania filmu, w którym pokazaliśmy jak stosować poszczególne techniki moksowania oraz przedstawiliśmy najpopularniejsze rodzaje moksy i różnice pomiędzy nimi.

  Czym jest Tradycyjna Medycyna Chińska? W filmie przedstawiono jej najważniejsze założenia i koncepty oraz pokazano skąd bierze się jej skuteczność w prosty i przystępny sposób.

  Jak wykonać kosmetyczny masaż twarzy Gua Sha? To proste! Oglądając film zobaczysz jak krok po kroku przeprowadzać ujędrniający i odmładzający skórę masaż twarzy.

  Odkryj techniki tradycyjnego chińskiego masażu leczniczego Gua Sha i kilka podstawowych zabiegów na bóle barków, szyi, głowy, migreny oraz kaszel, grypę i przeziębienie.

  Grzyby lecznicze od wielu wieków stosowane są w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Skąd biorą się ich niezwykłe właściwości? Kiedy mogą nam pomóc? Jak je stosować?

  Jak rzucić palenie z pomocą akupunktury? Na walkę z nałogiem nie ma cudownych recept i bez silnej woli się nie obejdzie, ale odpowiednie zabiegi akupunktury lub aurikuloterapii mogą w tym procesie pomóc.

  E-moksa to urządzenie, które umożliwia przeprowadzanie zabiegów moksoterapii bez dymu i nieprzyjemnego zapachu, przy jednoczesnym wiernym odwzorowaniu spektrum termicznego palącej się moksy. Zobacz jak go używać!

  Metalowe pudełko do moksoterapii to bardzo prosty i wygodny sposób na urozmaicenie zabiegów z użyciem moksy. Dzięki wykorzystaniu pudełka można ogrzewać jednocześnie kilka punktów.

  Możesz znać nas z